Kuchyňské linky

  • Výroba kuchyně je jedna z nejvyžadovanějších služeb našich zákazníků. Mnoholetá zkušenost naší firmy truhlářství Knápek v oboru je garancí kvalitních a odborných služeb pro naše zákazníky. Jsme tu pro Vás a rádi Vám zdarma poradíme s nejvhodnější řešením kuchyně, aby se Vám líbila a byla také funkční a ergonomická. Poradíme si s velkou škálou stylů a tvarových provedení i různým materiálovým řešením – vše ke spokojenosti našeho zákazníka. Nechte si od truhlářství Knápek vyrobit kuchyňskou linku přesně podle Vašich představ a požadavků. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.
  • Součástí zakázky je zdarma před její realizací zaměření přímo na místě, kam bude kuchyň určena. Cenovou kalkulaci zakázky spočítáme také zdarma a Vámi objednanou zakázku samozřejmě zdarma přivezeme a odborně nainstalujeme na místo.
  • Kuchyně jsou vyráběny dle Vašich specifických požadavků v naší truhlářské dílně pomocí moderních technologií a současných trendů.
  • Kuchyňské linky můžeme rozdělit dle materiálů, ze kterých je vyrábíme. Skříňky - korpusy jsou nejčastěji vyráběny z laminovaných desek. Dvířka z laminovaných desek je možné vyrobit z mnoha pestrých barev, ale i z odstínů dřevin. V současné moderní době je velkým trendem také kuchyň s povrchem z vysokého lesku. Další alternativou jsou dvířka dýhovaná nebo z masivního dřeva. Totéž platí i pro pracovní desky Vaší kuchyně. Na trhu je mnoho odstínů a materiálů pro pracovní desky. Hrany skříněk které jsou vyrobeny z laminovaných desek olepujeme plastovou takzvanou ABS hranou o síle 0,5 mm nebo 2 mm.
  • Truhlářství Knápek používá materiály od výrobců jako je například - Kronospan, Egger, a další.
  • Zajistíme Vám všechny možné druhy doplňků, jako jsou například výsuvy, nerezový drátěný program pro kuchyňské linky, dřezy, madla, kování, úchytky atd.